31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP FUAR ve KONGRE MERKEZİ, İSTANBUL

Kurumsal tanıtım ve reklam ürünleri fuarı PROMOGIFT İstanbul, Eylül’de!

Firmaların tanıtım ve reklam ürünleri ihtiyaçlarına tek adresten çözüm sunmayı hedefleyen PROMOGIFT İstanbul, 21-24 Eylül 2023 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek.

Kurumsal tanıtım ve reklam ürünleri fuarı PROMOGIFT İstanbul, Eylül’de!

Türk fuarcılık sektörü, kurumsal tanıtım ve reklam ürünleri alanında yeni bir fuara kavuştu. İlk olarak 2019 yılında Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul içinde “Promosyon Sokağı” olarak başlayan, gördüğü yoğun ilgi üzerine sonraki fuarlarda da tekrarlanan PROMOGIFT İstanbul buluşması, 2022 yılında gerçekleştirilen SIGN İstanbul fuarında kendine özel ayrı bir salonda gerçekleştirildi. Promosyon sektörünün tüm paydaşlarını uluslararası ölçekli bir fuar altında buluşturmayı hedeflediklerini açıklayan Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, PROMOGIFT İstanbul’u bu yıl Eylül ayında Tüyap Beylikdüzü’nde, yine SIGN İstanbul ile eş zamanlı biçimde ilk defa ayrı bir fuar olarak düzenleyeceklerini söyledi.

Dört gün boyunca 4 binin üzerinde doğrudan satın almacının yanı sıra SIGN İstanbul satın almacıları da PROMOGIFT İstanbul 2023’ü ziyaret edecek. 110’dan fazla markanın katılacağı fuarda; “Kurumsal Tanıtım Ürünleri”, “Promosyon Baskı Sistemleri”, “Kurumsal Tekstil Ürünleri”, “Hediyelik Eşyalar”, “Kırtasiye & Ofis Aksesuarları”, “Teknoloji & Elektronik Eşya”, “Matbaa Ürünleri” ve “Geri Dönüşümlü Ürünler” ana kategorilerinde binlerce yeni ürün bir arada sergilenecek.

Aytemur; “PROMOGIFT İstanbul katılımcıları, avantajı fırsata çevirecek”

PROMOGIFT İstanbul 2023 ile, Türkiye promosyon sektörü ihracatına doğrudan katkı sağlamayı ve yerli firmaların, milyarlarca dolarlık büyüklüğe sahip global promosyon pastasından daha fazla pay almasına katkı vermeyi amaçladıklarını söyleyen Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, sektör firmalarına “Türkiye’nin konumunu avantaja çevirin ve dünyanın dört bir yanından gelen yetkililerle ürünlerinizi buluşturma fırsatı yakalayın” mesajını verdi.

Karatemiz; “Promosyon sektörü, bu fuarla birlikte önemli bir ivme yakalayacak”

Tarsus Türkiye ile birlikte gerçekleştirecekleri PROMOGIFT İstanbul 2023’ün Türk promosyon sektörü için büyük bir fırsat olduğunu ifade eden PROMASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Karatemiz, “Fuar katılımcıları, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından binlerce satın almacıyla kendi standlarında bir araya gelerek, ürün ve yeniliklerini ilk elden tanıtma fırsatı bulacak. Böylece yeni siparişler alabilecek, avantajlı satın alma anlaşmaları yapabilecek, ulusal ve uluslararası ölçekli ticari iş birlikleri gerçekleştirebilecekler” dedi.

PROMOGIFT İstanbul 2023 hakkında detaylı bilgi almak, organizasyonda katılımcı veya ziyaretçi olarak bulunmak için www.promogiftistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.