31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP FUAR ve KONGRE MERKEZİ, İSTANBUL

Türkiye Promosyon Sektörü, 8-11 Eylül’de PROMOGIFT İstanbul’da buluşuyor!

Tarsus Türkiye Fuarcılık ile PROMASİAD işbirliğinde bu yıl ilk kez SIGN İstanbul Fuarı’nda özel bölüm olarak düzenlenen ve 2023’ten itibaren ayrı bir fuar projesi halini alacak olan Promogift İstanbul, 8 Eylül’de Tüyap Beylikdüzü’nde başlıyor.  23. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul içerisinde toplam 13 bin metrekarelik özel bir sergileme alanında gerçekleşecek organizasyona 90’dan fazla marka katılıyor. Türkiye promosyon sektörünün ihracatına doğrudan katkı sağlaması ve yerli firmaların, milyarlarca dolarlık büyüklüğe sahip global promosyon pastasından daha fazla pay alması hedeflenen Promogift İstanbul, yurt içi ve yurt dışından binlerce doğrudan satın almacıyı ağırlayacak. Fuarda, sürdürülebilirlik için geri dönüşümlü promosyon ürünleri başta olmak üzere, kurumsal tanıtım ürünleri, promosyon baskı sistemleri, kurumsal tekstil ürünleri, hediyelik eşya ürünleri, kırtasiye ve ofis aksesuarları, teknoloji ve elektronik eşyalar ile matbaa ürünleri bir arada sergilenecek.

Katılımcı firmalarına, Avrasya Bölgesi’ndeki heyecan verici yeni pazarlara ulaşma fırsatı sunan, ziyaretçilerini ise ihtiyaçlarına doğrudan cevap veren, uygun maliyetli ve zengin alternatifli promosyon çözümleriyle buluşturan Promogift İstanbul, 23. SIGN İstanbul Fuarı’nın 11. Salonunda kurulan özel bölümde gerçekleşecek. 8 Eylül’de Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde başlayıp dört gün sürecek organizasyonu ziyaret edenler, hem endüstriyel reklam ve dijital baskıdaki yeni teknolojileri hem de promosyon dünyasındaki kurumsal tanıtım ve reklam ürünlerine dair yeni tasarımları bir arada bulacak.

Karatemiz; “SIGN İstanbul’un ev sahipliği, Türkiye Promosyon Sektörünü alternatif pazarlara taşıyacak”

8 Eylül’de başlayacak Promogift İstanbul’un, Türkiye Promosyon Sektörü için çok değerli bir buluşma olacağını söyleyen PROMASİAD Kurucu Genel Başkanı Ömer Karatemiz; “İlk kez 2019’daki SIGN İstanbul içinde kurulan Promosyon Sokağı ile başlayan işbirliğimiz, bugün farklı bir boyuta geldi. Bu yıl Promogift İstanbul adıyla yine fuar içinde ayrı bir özel bölümde yurt içi ve yurt dışından 90’ın üzerinde katılımcı firmamız, promosyon yeniliklerini sunacak. Bir taraftan fuarcılık sektörünün duayen firması Tarsus Türkiye ve Tarsus Group’un küresel networkü, diğer yandan SIGN İstanbul’un uluslararası sinerjisi, Türkiye Promosyon Sektöründe büyük bir ivme yaratacak” dedi.

Aytemur; “Türkiye Promosyon Sektörüne bu yıl Promogift İstanbul projesiyle ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz”

İlk kez 2018 yılında SIGN İstanbul’da sergilenen ve fuarın ana ürün gruplarından biri haline gelen promosyon ürünleri, 2019 yılındaki SIGN İstanbul içinde “Promosyon Sokağı”nda ziyaretçileriyle buluştu. Gördüğü yoğun ilgi üzerine sonraki fuarlarda da tekrarlanan proje, PROMASİAD’ın desteği ile bir adım daha ileri taşındı. “2023’de ayrı bir fuar projesi halini alacak Promogift İstanbul özel bölümü, hem SIGN İstanbul katılımcı ve ziyaretçileri hem de promosyon sektörünün tüm paydaşları için önemli ticaret ve iş birliği fırsatlarına zemin olacak” diyen Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, Türk promosyon firmalarının büyüme, yurt dışında yeni, farklı pazarlara açılma, alternatif ihracat kanallarına yönelme isteklerinin Promogift İstanbul’da cevap bulacağını söyledi.

Detaylı Bilgi ve Online Ziyaretçi Kaydı İçin; www.promogiftistanbul.com