31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP FUAR ve KONGRE MERKEZİ, İSTANBUL

Yeni nesil kurumsal tanıtım ve reklam ürünleri vitrine çıkıyor!

Başta KOBİ’ler olmak üzere her ölçekten tüm işletmelerin farklı ihtiyaçlarına yönelik tanıtım ve promosyon çözümleri sunan PROMOGIFT İstanbul, 21 Eylül’de ilk kez Tüyap Beylikdüzü’nde kapılarını açıyor. Promosyon sektörünün tüm paydaşlarını uluslararası ölçekli bir fuar altında buluşturmayı hedefleyen PROMOGIFT İstanbul, yurt içi ve yurt dışından 4 binin üzerinde doğrudan satın almacıyı ağırlayacak. Çoğunluğu yerli üretici 100’ün üzerinde markanın katılacağı fuarda; “Kurumsal Tanıtım Ürünleri”, “Promosyon Baskı Sistemleri”, “Kurumsal Tekstil Ürünleri”, “Hediyelik Eşyalar”, “Kırtasiye & Ofis Aksesuarları”, “Teknoloji & Elektronik Eşya”, “Matbaa Ürünleri” ve “Geri Dönüşümlü Ürünler” ana kategorilerinde binlerce yeni ürün bir arada sergilenecek.

Promosyon sektörünün yerli firmaları, yurt içi ve yurt dışında yeni ticaret ve satış kanalları açarak, milyarlarca dolarlık büyüklüğe sahip promosyon pazarından daha fazla pay almak üzere PROMOGIFT İstanbul’da yerlerini aldı. 21 Eylül Perşembe günü ilk kez ayrı bir fuar olarak kapılarını açacak olan PROMOGIFT İstanbul, Türkiye’nin kaliteli iş gücünü, fiyat avantajını ve lojistik fırsatlarını arkasına alan promosyon sektörünün yeni tasarımlarını, yurt dışından satın almacılarla bir araya getirecek.

Karatemiz; “Promosyon sektörü, bu fuarla birlikte önemli bir ivme yakalayacak”

Tarsus Türkiye ile birlikte ilkini gerçekleştirecekleri PROMOGIFT İstanbul 2023 fuarının Türk promosyon sektörü için büyük bir fırsat olduğunu ifade eden PROMASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Karatemiz, “Fuar katılımcıları, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından binlerce satın almacıyla kendi standlarında bir araya gelerek, ürün ve yeniliklerini ilk elden tanıtma fırsatı bulacak. Böylece yeni siparişler alabilecek, avantajlı satın alma anlaşmaları yapabilecek, ulusal ve uluslararası ölçekli ticari işbirlikleri gerçekleştirebilecekler. PROMOGIFT İstanbul, yılsonuna kadar 1 milyar dolarlık ihracat hedefleyen sektörümüz için önemli bir sıçrama adımı olacak” dedi.

PROMOGIFT İstanbul 2023 hakkında detaylı bilgi almak ve promosyon sektörünün tüm yeniliklerini yerinde takip etmek isteyenler, web sitemizi ziyaret inceleyebilirler.